logo

Kontakt

O nas

Nowy salon Peugeot Zielona Góra

Nadszedł czas sporych zmian. Peugeot Zielona Góra od teraz w nowej lokalizacji i pod nowymi skrzydłami. Dotychczasowy salon został zastąpiony nowym i od teraz zarządzany będzie przez Firmę Fiałkowscy Sp. z o.o. Sp. kom.. Lokalizacja, choć zmieniona, to wyjątkowo bliska poprzedniej – Nowy salon Peugeot znajduje się na Trasie Północnej 12a w Zielonej Górze.

Spore zmiany oznaczają zupełnie nową jakość, to świetna wiadomość dla entuzjastów tych samochodów w Zielonej Górze i okolicy, ponieważ mają teraz dostęp do najnowszych modeli i akcesoriów Peugeot. W salonie oferujemy pełną gamę pojazdów francuskiej marki – od małych aut miejskich, przez komfortowe i rodzinne SUV-y, po profesjonalne samochody dostawcze. Odwiedzający mogą również odbyć jazdę próbną i uzyskać porady od naszych profesjonalnych pracowników, który model Peugeota najlepiej odpowiada ich potrzebom. Klienci uzyskają także porady dotyczące możliwości finansowania i ubezpieczenia pojazdu, a po zakupie mogą być pewni dalszej pomocy, ponieważ w naszym salonie dostępne są różnorodne usługi posprzedażowe, takie jak autoryzowany serwis Peugeot Zielona Góra, usługi gwarancyjne i naprawcze.

salon peugeot

Salon Peugeot w Zielonej Górze jest bogato wyposażony w nowoczesne udogodnienia i zapewnia klientom komfort zakupów. Dzięki dogodnej lokalizacji i doskonałej obsłudze klienta z pewnością stanie się jednym z najpopularniejszych miejsc wśród kupujących samochody w Zielonej Górze. Zapraszamy! Czekamy na Państwa z profesjonalną załogą, nowymi modelami i zupełnie nową jakością!

Peugeot Zielona Góra Fiałkowscy

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku: 8:00-17:00
W soboty: 8:00-14:00